kolmapäev, 1. juuli 2015

Autojuhi töö ja puhkeaeg.


Auto või bussijuhi töö ja puhkeaja arvestus. Logistikule on alates esimesest juulist täpselt näha, kui palju võib autojuht teha veel tööd täna, käesoleval nädalal ja kahe nädala jooksul. Logistikut ja autojuhti teavitatakse, kui tööaeg hakkab peatselt täis saama. Samuti teavitatakse rikkumistest e-mailiga või SMS teel.

Kuidas siis täpsemalt arvestust peetakse?

Iga juht saab personaalse magnetvõtme. Iga kord kui autot/bussi kasutama hakatakse tuvastab juht ennast magnetvõtmega, ning tööaega hakatakse konkreetsele juhile arvestama.

Pikemalt saab lugeda juhituvastusest SIIN

Töö ja puhkeajast tulenevate andmete salvestamine on seotud iga autojuhi isikuga, seega võib juht kasutada päeva jooksul ka mitut sõidukit.

Olulisemad nõuded seoses töö ja puhkeajaga
·         sõiduaeg 9 tundi
·         peale 4,5 tunnist sõiduaega 45 minutiline vaheaeg
·         ööpäevane regulaarne puhkeaeg 11 tundi
·         regulaarne iganädalane puhkeaeg 45 tundi
Sarnase lahenduse litsents ühele sõidukile maksab tachoscan.ee lehel 88 eurot ja on vaja soetada erinevad programmid ja riistvara. Kõik kokku üle 700 euro.

CarCops Autovalve annab aga GPS seadmed Teile TASUTA. Magnetvõti koos lugejaga maksab 10 euro ringis ja Teil on olemas väga täpne sõiduki asukoha info koos tööaja arvestusega reaalajas arvuti ekraanil.

Kõik see on mahutatud madala kuutasu 9.90€ sisse.

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar