esmaspäev, 1. detsember 2014

GPS lahendus kaevandustes.Kuidas on võimalik jälgida masinapargi tegevust maa all?

Väga lihtne. GPS seade salvestab kõik tegevused nagu tankimine, mootori pöörded, teljekoormus, jne seadme sisesesse mällu, nüüd kui masin väljub kaevandusest, et tankida/vahetust üle anda/või maha laadimiseks edastab seade kõik tegevused üle GPRS mobiilside meie serverisse, ning täpselt on näha kuidas on masinaga toimetatud. Kui palju on tangitud, kas on teljekoormus olnud liiga suur, mootori pöörded jne. GPS seade on võimeline andmeid salvestama mällu kuni 30 päeva.

Alustasime koostööd uue kliendiga kelle soov oli  jälgida kaevandusmasinate kütusekulu. Tegu siis masinatega, mis töötavad maa alustes kaevanustes ja  väljuvad sealt nädalas paar kolm korda.
Paigaldasime kliendile ühe proovi seadme ja ühendasime GPS-i ka masina ajuga läbi CAN BUS liidese. Hetkega olid kõik parameetrid kliendile kättesaadavad, ning alati võimalik neid CarCops Autovalve keskkonnast välja printida või enda arvutisse salvestada soovitud formaadis.
Nüüd on varustatud terve ettevõtte masinapark GPS seadmetega, mis annab täieliku ülevaate toimuvast olgugi, et see toimub maa all.

Tankimised, keskmine kütusekulu, teljekoormus, rehvirõhk, mootori pöörded ja temperatuur on vaid mõningad näitajad, mis muutusid hetkega ettevõttele nähtavaks. Küsiti vaid kütusejälgimist,  aga saadi väga detailne ülevaade iga masina kohta.

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu autopargi haldamine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar