laupäev, 1. november 2014

GPS lahendus põllumajandus ettevõtetele.


Kündmine, külvamine, väetamine, saagi pritsimine, saagi koristamine ja karjamaade niitmine on nüüd põllumajandus ettevõtetele näha ühe lihtsa  raporti kaudu, mis kuvab Teile satelliidi pildi ning näitab ära täpselt millisel põllul on tehnika täna tööd teinud ning millises ulatuses sai töö tehtud.
Lisaks näeb ära ka tehnika läbitud kilomeetrid ja täpse tööaja, mille alusel töölisele kasvõi palka maksta.

Mida veel teenus sisaldab?

Sõiduki jälgimine reaalajas, sõidupäevik, ökosõit, tööaja raport, töövälised sõidud, sõidu ajaloo mahamängimine, e-mail ja sms teated järgmisest hoolduses, õlivahetusest või lõppevast kindlustusest. Ühesõnaga kõik mida klient soovib jälgida on võimalik meil teostada või teha kliendile vajaminev erilahendus. Iga masina juurde lisatakse ka juhi nimi, pilt ja telefoni number. Skype kaudu saab logistik hõlpsasti helistada vajadusel juhile. Siin on kirjeldatud lahendusest visuaalsed pildid ja selgitav tekst www.carcops.ee/doc/GPS-logistikalahendus-Teie-ettevottele.pdf

Agrinate OÜ, Rauno Kuuskor  
"Kasutame CarCops GPS süsteemi traktoritel ja oleme sellega väga rahul. Kuna pakume põhiliselt põllumajandusteenuseid, siis on hea klientidele saata kokkuvõte tehtud tööde ajast ja mahust, mis tekitab usaldusväärsust. Ilma CarCops süsteemita ei oleks me saanud osaleda riigihankel lumetõrje tööde teostamiseks. Samuti on endal hea vaadata mitu tundi kuskil objektil aega on läinud ja ei pea muretsema, et äkki jäi mõnel pool midagi kirja panemata - CarCops teeb seda meie eest."
Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma põllumajandus ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar