laupäev, 2. august 2014

Teeäärte niitmine.


CarCops Autovalve pakub tehnika töötundide arvestust. Traktori külge saab ühendada ükskõik mis seadme ja jälgida selle töötunde kasutades CarCops Autovalve GPS seadet.

 Meie poole pöördus klient sooviga jälgida vaid valla teedel tehtavate niitmistööde teostamist koos kilometraaži ja ajalise kuluga. Soov oli saada ka niidetud teeservade kuvamine kaardil roheliselt, mis näitab selgelt vallale, mis teeääred on läbitud töötava niidukiga.

 Nüüd on kogu kliendi masinapark varustatud GPS seadmetega, ning vallale saadetav tööde raport genereeritav ühe hiire vajutusega.

Täpselt samamoodi saame lugeda ükskõik mis tehnika töötunde ja läbisõitu. Võta meiega ühendust, ning aruandlus muutub täiesti automaatseks.

Agrinate OÜ, Rauno Kuuskor  
"Kasutame CarCops GPS süsteemi traktoritel ja oleme sellega väga rahul. Kuna pakume põhiliselt põllumajandusteenuseid, siis on hea klientidele saata kokkuvõte tehtud tööde ajast ja mahust, mis tekitab usaldusväärsust. Ilma CarCops süsteemita ei oleks me saanud osaleda riigihankel lumetõrje tööde teostamiseks. Samuti on endal hea vaadata mitu tundi kuskil objektil aega on läinud ja ei pea muretsema, et äkki jäi mõnel pool midagi kirja panemata - CarCops teeb seda meie eest."
Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu masinapargi haldamine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar