laupäev, 2. august 2014

GPS lahendus autokoolidele.


Üha enam nii veoauto, auto kui motokoolitus ettevõtteid on kasutusele võtnud meie GPS terviklahenduse, mis on just mõeldud autokoolidele.

Mida see lahendus siis annab?

1.  Autojuhi sõidustiili analüüs (äkkpidurdused, liigne kiirendus ja liigne kiirus kurvi läbimisel) + punane LED indikaator salongis, mis annab autojuhile kohest tagasisidet tema sõidustiili kohta, ning aitab kütusekulu kokku hoida ettevõtete sõnul kuni 15%. Kasutatakse autokoolides säästliku sõidu koolitusel, transpordi ja logistika ettevõtetes ning autorendi firmades. Kogu sõidustiil on hiljem kaardil väga lihtsalt mahamängitav ning näha liigsed pidurdused, kiirendused ning liigne kiirus kurvis. Autokoolide sõnul õpetab süsteem väga hästi, kuna enam ei ole tegemist sõiduõpetaja subjektiivse arvamusega, et kiirendus või pidurdus oli liiga äkiline, vaid kõik on GPS seadme poolt mõõdetav.

      2. Tegevuste kontroll. Ettevõtte kontole lisatakse erinevad piirkonnad, näiteks kus harjutatakse ringristmike, kus tehakse platsisõite jne. Päeva lõppedes on täpselt näha milline sõiduõpetaja on tegelenud milliste tegevustega ja kui kaua on selleks aega kulunud ja kilomeetreid läbitud.

            3.Masinapargi kontroll. E-mail teated lähenevatest hooldustest (õlivahetus, korraline hooldus) ja kindlustuse lõppemisest. Kui ettevõttel on masinapargis 20+ sõidukit on hoolduste jälgimine paras peavalu. Süsteem teavitab juba aegsasti kui kindlustus hakkab lõppema või kui hoolduseni on jäänud X kilomeetrit.

      4.Tööaja raport. Mille põhjal arvestatakse Teie ettevõttes sõiduõpetaja palka? Tööaja raport annab päeva lõpuks väga selge pildi, milline juht läbis mitu kilomeetrit. Kui palju aega ja kilomeetreid kulutati platsikoolitusel, kui palju maanteedel ja kui palju ringristmikel. Tööaja raport tekib täiesti automaatselt, ning kuu lõpus on väga mugav vaadata kõike kokkuvõtlikult ühel raportil.

      5.Sõitude ajalugu. Kui õpilane või sõiduõpetaja soovib siis saab tehtud õppesõidud internetis maha mängida ja jälgida kõiki sõiduga seotud parameetreid.

Autokoolid meist:
     "GPS seadmetega saame jälgida täpselt õppesõidu trajektoore nii autodel kui mootorratastel. Teenuse juures meeldib kõige enam kasutajatugi. Probleemide korral reageeritakse kiirelt ja olen alati adekvaatset abi saanud. Varasemaid kogemusi teiste ettevõtetega pole, ning arvestades ettevõtte klienditeeninduse kvaliteeti, ei kaalu ka teenusepakkuja vahetust. CarCopsi teenust olen juba soovitanud paarile tuttavale (kellest üks on saanud ka kliendiks). Nutitelefoni rakendus on tuttavaid üllatanud positiivselt."

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu autopargi haldamine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar