teisipäev, 1. juuli 2014

Juhi tuvastus RFID kaardiga


 Meie poole pöördus ettevõtte sooviga siduda olemasolevad sissepääsu kaardid (RFID) ka autode kasutamisega, et sama kaardiga oleks võimalik autos juht tuvastada ning süüde aktiveerida. Hiljem oleks lihtne ülevaade, milline tööline on millal autot kasutanud ja süsteem toimiks ka lisa turvaseadmena ning välistaks kolmandate isikute auto kasutamise.

 Paigaldasime masinatesse GPS seadmed ja RFID lugejad ning sisestasime  kõikide tööliste pildid, tel numbrid ja kaardi numbrid süsteemi.  Nüüd toimib ettevõte autopargi kasutamine juba harjumuspärase RFID kaardi alusel, mida olid töölised  harjunud kasutama igapäevaselt ettevõte uste avamiseks. Lahendus võeti väga hästi vastu ja kiideti just kasutamismugavust ning turvalisust.

 Kui tuleviks hakatakse väljastama RFID tehnoloogiaga varustatud juhilubasid, siis on igal autoomanikul võimalik kasutada juhiluba ja RFID lugejat kui lisa immobilaiserit oma autos.

 Soovid ka enda ettevõttele personaalset lahendust autopargi jälgimisel, siis võta kindlasti ühendust  55 900 656 või info@carcops.ee

 Hea näide RFID kaardist on 2012 aastal kasutusele võetud Tallinna ühistranspordi rohelised viipekaardid, mida kindlasti kõik on näinud. Vaata SIIN

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar