reede, 7. märts 2014

Sõidupäevik (automaatne)

sõidupäevik
Sõidupäevikule ei ole ette nähtud konkreetset vormi ja sisuliselt tähendab see vaid sõidu kuupäeva, eesmärgi ja läbitud kilomeetrite ülesmärkimist (lisaks töötaja nimele ja sõiduki numbrimärgile).

Nüüd on igakuine sõidupäeviku täitmine veelgi mugavam ja automaatsem.  Salongi paigaldatakse kahe asendiga lüliti, mis täidab sõidupäevikut Teie eest. Kui tehakse töösõite on lüliti asend töösõidu peal ja erasõite tehes lülitatakse erasõidu asendisse ja süttib ka silmatorkav punane LED, mis annab märku et tegu on erasõiduga.Sõidupäevikusse kantakse iga sõidu lõppedes sõidu eesmärk vastavalt lüliti asendile, kas siis era- või töösõit. Kuu lõpus on väga raske meenutada mis sõitudega oli täpselt tegu. Siinkohal ongi abiks automaatne sõidupäeviku täitmine.

Kui klient ei soovi paigaldada lülitit, siis endiselt täidab sõidupäevik ennast automaatselt arvestades nädalapäevi. E-R on sõidupäevikus kõik sõidud Töösõidud ja L-P on tegu Erasõitudega, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

Küsi kindlasti ka personaalset pakkumist oma ettevõttele telefonil 55 900 656, info@carcops.ee või kasuta 30 päevast TASUTA teenuse prooviperioodi ja näed kui mugavaks muutub sinu autopargi haldamine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar